Aktuality/News

25.4.2010

   

   

Nové trička,o které si můžete napsat na: stigma@seznam.cz .Jsou k dostání ve všech velikostech (pánská i dámská).Cena je 250,- + poštovné.

   

11.9.2009

NO MERCY TOUR

   

Na podzim/zimu připravujeme menší české turné,kterého se krom nás účastní také Elysium,Amok a Sepsis.

Zde jsou potvrzené místa a termíny:

* 9.10.2009 - Blansko

* 10.10.2009 - Brno - Stigma-křest new CD !!!

* 23.10.2009 - Kutná Hora

* 21.11.2009 - Příbram

* 27.11.2009 - Týnec nad Labem

* 4.12.2009 - Hradec Králové

* 15.1.2010 - Plzeň

* 16.1.2010 - Hořovice

* 22.1.2010 - Nučice

* 23.1.2010 - Praha

* 6.3.2010 - Jihlava

Další koncerty jsou v jednání-včas se o nich dozvíte.

24.6.2009

Nové CD " Pain For My Body" je venku !!!

Digi_Painm.jpg

-Právě vyšlo nové CD " Pain for my Body" , a to v podobě digipacku.Zájemci o toto CD můžou psát na: stigma@seznam.cz . Cena je 200,- kč + poštovné.

-Our new CD "Pain for my Body" is out now, in form digipack.If you want this CD,you can write on stigma@seznam.cz .Price is 8 Euro + postage.

23.5.2009

-Na stránkách youtube můžete zhlédnout náš nový klip, který jsme natočili k novému CD. Skladba nese název „I Feel Your Blood“ a tímto by jsme chtěli poděkovat našemu kamarádovi Broňovi Šmaterovi za natočení!!! Také byl vložen klip "The hollow abyss" -je to sestřih ze studia a skladbu najdete taktéž na novém CD, které vyjde během 14-ti dní u I.F.A. Records v podobě digipacku !!! A v neposlední řadě se nám kvapem blíží festival Hardline Therapy vol.2 , v kterém máme tak trošku prsty. Myslím že obsazení je více než skvělé a za tu směšně ďábelskou cenu musí dorazit snad každý, koho tato muzika zajímá. Více info o festu najdete zde . Takže…budeme se na vás těšit !

-Go on Youtube.com to check out our new videoclip and so taste our new CD. The song is called „I Feel Your Blood“. We would like to thank our friend Broňa Šmater for making this video. You can also find a video for another new song "The hollow abyss" – a studio edit. This song comes also from our new CD which is going to be released within next two weeks by I.F.A. Records as a digipack! And last but not least there is an upcoming event – Hardline Therapy Festival vol. 2, in which we are also involved. Come to meet the best performers (artists?)! You cannot miss such an event also for the devilishly cheap entrance fee! More info about the festival is here. Well...we are looking forward to seeing you all!

hardlinetherapy2009

30.1.2009

Banner

24.3.2009

-Jsme zpět ze studia.CD bylo úspěšně natočeno a vy si malou ochutnávku můžete poslechnout ZDE .Tímto by jsme chtěli moc poděkovat klukům ze Shaarku (Pavlovi a Peťovi) za vynikající spolupráci.

-We are back from the studio. CD was recorded successfully and small sample is HERE .Our special thanks to SHAARK (Pavel and Peťa) for the great cooperation and splendid sound!!!

30.1.2009

CZ

1/ Koncem roku se s námi musel rozloučit kytarista Patrik.Donutilo nás k tomu pár okolností,které bych nerad rozebíral....snad jen pro zvědavce-jeho školní vytíženost brzdily kapelu ve skládání nového materiálu....Byly tu i další okolnosti,ale ty si necháme pro sebe.

2/ Studio - 3.března odjíždíme do studia Shaark natočit naše další CD.Myslím,že se máte opět na co těšit,nové skladby jsou zase trošku jinde než na předchozím CD,ale nemusíte se obávat,že by jsme hráli pomaleji a nějak změkli,....právě naopak :-)) .Mimochodem-touto cestou by jsme se chtěli obrátit na textaře nebo lidi,kteří rádi píší - ozvěte se! Celkem by jsme nějakej ten textík uvítali :-D .

3/ Začátkem léta ( 5.- 6.června) budeme spolupořádat s Canned Music Productions open air festival s názvem Hardline Therapy vol.2 .Tak doufáme,že vás dojde opravdu hodně!!!Na tomto festu by jsme chtěli pokřít víše zmíněné nové CD.Spolu s námi vystoupí i Vader,Hollenthon,Born From Pain,...a mnoho dalších kapel.

EN

1/ Our new guitar man said us goodbye, because he was very busy.

2/ Studio – the 3rd of March 2009 we will record our new CD – in the Shaark Studio. I think – you can look forward it! It is nardet then efore! Not on the contrary ! By the way , everybody who likes writing text sof songs – contact us, we will be pleased! We need new texts!

3/ 5th-6th of June 2009 – we will be one of the organizers of the open air together with Canned Music Productions – this festival which is called Hardline Therapy vol. 2. We hope there will be many visitors. There we want to baptize our new CD- There are bands Vader, Hollenthon, Born From Pain,… etc

8.10.2008

-Přidáno nějaké info ohledně koncertů a doplněny kapely + plakáty.

-Up-dating of gigs.

12.9.2008

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

11.7.2008

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

17.3.2008

-Opět něco z táboru „Stigma“. Náš nový (starý :-)) kytarista Lukáš nás už opustil-vydržel u nás měsíc.Nicméně máme dalšího nového kytaristy-Patrika.I s ním se už pracuje na nových skladbách. Do sekce „Fotky“ byly vloženy snímky z Burning Winter festivalu z Německa.Fotky jsou staženy z nějakých německých metalových serverů a nemalá část vynikajících fotek pochází od našeho kamaráda Matthiase Mosera !!!-Díky. Jestliže máte někdo zájem o udělání profi fotek z koncertů-můžete ho kontaktovat zde. Ohledně naší cesty do Ruska-předběžné datum bylo stanoveno na 16.května 2008. Jak bude vše 100% potvrzeno-hned se to dozvíte.

-Again something from the STIGMA camp.Our new(old) guitar is away. He was with us one month only. But we have got already new guitar- Patrick.We are working with him on our new compositions. We have put new photos from the festival Burning Winter in Germany to the section „Photos“-.We took these photos from some german metal server and the great part of them is from our good friend Matthias Moser!!!Thanks! If you are interested in making profi-photos from the concerts, you can contact him here. Regarding our way to Russia, the probably date is May, the 16th of this year. If there is any changement, we let know it. You will know the exact date.

21.2.2008

-Máme tady pár aktualit.Tou nejžhavější je nový kytarista - Lukáš!!!,se kterým se už pracuje na nových skladbách.Ty by se měli jet natáčet někdy v létě tohoto roku-a kam jinam než do studia Shaark.V sekci "obchod" přibyly nové trička-vše zatím jen ve velikosti XL.Sekce "koncerty"bude brzy doplněna o nějaké to vystoupení-jednáme o nějakých koncertech v Rusku a nějaké letní festivaly jak u nás tak v zahraničí.Další info bude doplněno brzy.

-There is some news! The hot news is our new guitar - Lukáš!!! We are cooperating with already on the new compositions, which will be recorded during the summer of this year and when? Yes, in the Shark studio, of course! In the section „SHOP“ there are some new T-shirts in this moment to the size XL only. The section „CONCERTS“ we are planning new concerts now we are discussing about concerts in Russia, summer festivals in the Czech republic and in the foreign countries too. The next info will be completed soon.

12.1.2008

-Vloženy fotky z "Mutation vol.11" z Přerova ze Šuplíku.

-Added pictures from "Mutation vol.11" from Přerov(Rc Šuplík).

11.1.2008

-Vloženy starší fotky z "Immortal Shadows festu" v Kozlovicích u Frýdky Místku.

-Added older pictures from "Immortal Shadows festival" from Kozlovice near Frydek Mistek.

4.12.2007

-Chcete li pomoci naší kapele dostat se na velký fest do Rakouska,můžete nám dat váš hlas. Hlasování probíhá zde. Je třeba tam zadat vaši mailovou adresu a následně potvrdit mail,který vám přijde.Předem díky a pevně doufáme,že se tam díky vám dostaneme.

-Summer Nights Open Air - klick and vote for STIGMA.Thank you!!!

16.11.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

2.10.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

18.9.2007

-Pozor-horká aktualita!!!Příští týden v pondělí (24.9.) budeme hosté ve Zlínském rockovém rádiu Rock Max!!!-a to v pořadu Hard Night (19:00-20:00).

-Heed,hot actuality!!!We will on monday next week (24.9.) guests in radio Rock Max in the programme Hard Night (19:00-20:00) !!!

27.8.2007

-Příští týden v pondělí by se měla naše skladba objevit ve Zlínském rockovém rádiu Rock Max!!!-a to v pořadu Hard Night.

-You can hear our composition,on Czech rock radio Rock Max in the programme Hard Night on 3th of September.

10.5.2007

-Tuto sobotu si zahrajeme s našimi krajany Fleshless a Smashed Face v Rakousku-a to přímo ve Vídni!Díky za pozvání-Vláďo!

-We will play with our countryman Fleshless and Smashed Face in Austria directly in Vienna this saturday yet!Thanks for invitation Vláďo!

26.3.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

8.3.2007

-14.3. vás budeme provázet pořadem "Madhouse" na TV Óčko.Uvidíte i náš klip ke skladbě "Eaten When Living".

-In March,the 14th,you can see us like guests in the programme "Madhouse" on TV Óčko.There will be also our clip of the songs "Eaten When Living"

8.3.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

24.2.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

19.1.2007

-Pozor - tento výkend 2 nové koncerty na Slovensku!

-This weekend ! - two a new concerts in Slovakia!

16.1.2007

-Náš videoklip (Eaten When Living) najdete zde

-You can see our videoclip (Eaten When Living) here

16.1.2007

-Naše stránky jsou ve stavu menší rekonstrukce - vše by mělo být hotovo během 14-ti dnů.

-Our websites are in the state of small reconstruction- everything will be OK in two weeks.

16.1.2007

-Aktualizace koncertů.

-Up-dating of gigs.

30.5.2006

-Menší ochutnávka (MP3) z nového CD,které se bude jmenovat "Non Furtum Facies" a které vyjde během měsíce u firmy Grodhaisn Productions.

-Smaller offer (MP3) from new a CD with title "Non Furtum Facies" and will be go out during one month by firm Grodhaisn Productions.

5.5.2006

-Jsme zpět ze studia!Na novém CD bude 10 skladeb + intro a klip,který už máme z části roztočený.Máte se na co těšit,se vším jsme nadmíru spokojeni!Speciálně chceme poděkovat klukům ze Shaarku za vynikající spolupráci a skvělý zvuk.

-We are back from the studio.On our new CD there are 10 compilations + intro and a clip.The clip is almost done.Look forward to!We are very satisfied with it.Our special thanks to SHAARK for the great cooperation and splendid sound!!!

27.3.2006

-Ve studiu Shaark budeme od 19.4. do 26.4.2006.Hned po studiu budeme natáčet videoklip,který bude jak na novém CD,tak na kompilačním DVD,které vyjde u firmy Grodhaisn Productions.

10.6.budeme pořádat koncert v Brně v Rc Brooklyn,kde se představí: Masturbace,Everlasting Dark a Darkwind.Další kapely jsou v jednání.

-We will be in studio Shaark from 19th of March to 26th of March 2006.Just after the return from the studio,we will record a new clip of our new cd which goes out on DVD compilation too on firm Grodhaisn Productions.

We will be arrange a gig 10th of June 2006 in Brno in club RC Brooklyn.Where you can see bands:Masturbace,Everlasting Dark,Darkwind.Next bands you will know soon.

17.3.2006

-Vytvořen nový design stránek.

-We have composed new design on our website.

24.2.2006

-Stránky jsou ode dneška doplňovány i v angličtině.

-From now our websites will be in english.

10.2.2006

Na naší akci v Prostějově uvidíte tyto kapely: SEPSIS, LILITH, AMORTEZ a SANGUIS.My si možná taky chvilku brnknem-uvidíme podle času a hladiny alkoholu v krvi :-).Plakát najdete v sekci "Koncerty".

9.2.2006

Našel jsem pár fotek z Vyškovského koncertu - tak na to mrkněte!!!

6.2.2006

Tak jsme konečně našli rokáč,v kterým můžeme dělat výměnné akce.Takže-první naše akce v Prostějovském klubu "Scorpion" proběhne 4.3.2006.Kapely,které vystoupí se dozvíte během tohoto týdne.

30.1.2006

V sekci "Diskografie" najdete další MP3.Vybrané skladby mají okolo 1Mb a jsou v délce asi jedné minuty.

10.1.2006

Aktualizace koncertů.

4.12.2005

Omlouváme se všem za včerejší neúčast na koncertě v Rakovníku.Přijet za vámi nám neumožnil stav komunikace,která byla namrzlá a nedovolila nám dojet až do cíle.S kapelou Warchild,která tuto akci pořádala, se domluvíme na jiném termínu a včas vás budeme informovat.

A jedna dobrá zpráva:v termínu 23.6.-24.6.2006 nás můžete vidět na festivalu Apocalyptic Form Of Death v Trhových Svinech.

17.11.2005

Ve studiu Shaark budeme v termínu 16.3.-24.3.2006

5.11.2005

V současné době připravujeme nový materiál,který by jsme chtěli začít natáčet začátkem příštího roku ve studiu Shaark.

28.10.2005

POZOR!!!Už zítra koncert v OPAVĚ!!!

16.8.2005

Rozpis kapel na Stigmatized fest vol.3

11:00 - 11:30 Amortez 11:40 - 12:10 Fatality 12:20 - 12:50 Sanguis 13:00 - 13:30 Melissa 13:40 - 14:15 Sekhmet 14:25 - 15:00 Warchild 15:10 - 15:45 Porfyria (Sk) 15:55 - 16:30 Destruction Of Violence (A) 16:40 - 17:15 Demented Retarded 17:25 - 18:00 Poppy Seed Grinder 18:10 - 18:50 Moonfog (Sk) 19:00 - 19:40 Stigma 19:50 - 20:30 Laniena Mentis 20:40 - 21:25 Craniotomy (Sk) 21:35 - 22:35 Nekropolis (Ch) 22:45 - 23:40 Isacaarum 23:50 - 00:40 Decomposed Cranium (A) 00:50 - 01:30 Darkwind

11.8.2005

Aktualizace koncertů